Aktualności

Wesołe myślenie

        Wesołe Myślenie” – pod takim tytułem odbył się XXI Powiatowy Konkurs Matematyczny , który odbył się w Zespole Szkół w Kuropatniku, 17 maja 2017r.  Do zadań matematycznych przystąpiło 47 uczniów klas trzecich ze szkół powiatu strzelińskiego. Wręczając nagrody oraz dyplomy burmistrz Strzelina oraz starosta powiatu nie szczędzili słów uznania dla młodych matematyków z pewnością przyszłych studentów politechniki, informatyków czy inżynierów.

Przedstawiciele naszej szkoły zajęli wysokie miejsca:

 

1.             Krzysztof Staroń z klasy 3b – II miejsce

2.             Michał Zabłocki z klasy 3a – III miejsce

3.             Amelia Dwojak z klasy 3b – wyróżnienie

 

     Wysoki poziom tego konkursu i jego renoma powoduje, że corocznie do zmagań matematycznych przystępuje wiele szkół, a nauczyciele z chęcią przygotowuj do niego uczniów. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

                                                                                                    

                                                                                  Wychowawczyni klasy 3b -  Beata Prorok