Aktualności

Wycieczka do Bobolandii

 

Dnia 24.04.2017 r. klasy I a, II a i II b pod opieką wychowawców: K. Wierzbickiej, T. Mruklik, J. Łagowskiej i E. Zakrent spędziły kilka godzin w Parku Rozrywki ,,Bobolandia”we Wrocławiu. To jeden z największych tego typu parków w Polsce.

Dzieci były zachwycone tak dużą ilością atrakcji : małpi gaj, armatki na sprężone powietrze, ogródek z zabawkami, basen wypełniony piłkami, różnego rodzaju ,,dmuchańce” do zjeżdżania i do skakania, zjeżdżalnia wulkan, trampolina pięciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa, góra piaskowa, dmuchane boisko do piłki nożnej i wiele wiele innych. Najwięcej wrażeń dostarczył  zjazd z ogromnego wulkanu, którego szczyt sięgał  dachu. Na głodnych i spragnionych uczestników zabawy czekała restauracja.

Uczniowie bawili się doskonale nie czując zbliżającego się końca zabawy. Zmęczeni i pełni wrażeń wrócili do domu.