Aktualności

" Ludzie z pasją"

 

Spotkanie z cyklu " Ludzie z pasją". W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie II b gimnazjum z wychowawcą- p. Krystyną Krawiec, wicedyrektor- p. Bogumiła Hołowata, członkinie Szkolnego Koła Bibliotecznego oraz zaproszeni goście- członkinie " Eko- wyplotów" z Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie. Po przywitaniu i krótkiej prezentacji gości, uczniowie zadawali pytania związane z działalnością " Eko- wyplotów", próbowali własnych sił w wyplataniu oraz podziwiali prace przyniesione przez panie na wystawę. W związku z tym, że spotkanie odbywało się w październiku, a październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych, na wszystkich uczestników spotkania czekała dodatkowo słodka niespodzianka. W bieżącym roku szkolnym planowane są jeszcze dwa spotkania z cyklu " Ludzie z pasją", o których będziemy informować wkrótce i na które już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

                                                                                                Przygotowała: Małgorzata Walasek